#31 2010-09-15 17:22:04

 Zipciu

Mag Ognia

8071485
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-09-01
Posty: 133
Punktów :   
Zainteresowania: Muzyka, manga/anime, RPG
Żywioł: Ogień
Wiek: 13

Re: Północna Świątynia Powietrza

Zip

-Jeżeli tylko mi na to pozwolisz bardzo chętnie. Z wielką chęcią je sobie poczytam i podziele się z tobą moją opinią, zgoda?-uśmiechnął się jak zwykle.
''Jednak uśmiech jest świetny. Dawno nie miałem już okazji do uśmiechu. Czuję, że ta podróż będzie najważniejszym wydarzeniem w moim żałosnym życiu. Poznałem ciekawych ludzi, zwiedzę Świątynie Powietrza no i co najważniesze...PLEMIĘ WODY! Nie mogę się już doczekać, aż je zobaczę.''


Valhalla! Deliverence! Why you ever forgotten me?

Offline

 

#32 2010-09-16 07:50:14

 Ibuki

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2010-08-24
Posty: 352
Punktów :   

Re: Północna Świątynia Powietrza

Idiko

Poszperała w torbie. Znalazła jakiś zwój z jej interpretacją historii miłości awatara Kuruka. Matka zawsze opowiadała jej tę historię. Postanowiła ją opisać nieco dokładniej i wzbogacić o pewne elementy.
- Proszę - wyciągnęła w jego stronę zwój. Była ciekawa co pomyśli o jej stylu pisania.


"Znam Wayne'a. Jeśli on jest Batmanem to, ja jestem królem Anglii!"
- Two-Face

Offline

 

#33 2010-09-17 15:29:29

White

Mag Wody

Zarejestrowany: 2010-05-27
Posty: 370
Punktów :   
Żywioł: Ziemia

Re: Północna Świątynia Powietrza

Akunai
               - Tak! Widzę! Możemy lądowa... A może jeszcze poczekajmy...- Na niebie pojawiła się ogromna burzowa chmura. Wiatr smagał im sterowiec. - Zniesie nas na skały! Co robimy?!- Popatrzałem się panicznym wzrokiem na wszystkich.


http://24.media.tumblr.com/tumblr_lydhlqirpM1r0yl0so1_400.gif

Offline

 

#34 2010-09-17 15:42:37

 Zipciu

Mag Ognia

8071485
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-09-01
Posty: 133
Punktów :   
Zainteresowania: Muzyka, manga/anime, RPG
Żywioł: Ogień
Wiek: 13

Re: Północna Świątynia Powietrza

Zip

Wziął szybko zwój i schował go do sakwy. Na szczęście zmieścił się cały. ''Mam nadzieje, że nic się mu nie stanie. Jestem bardzo ciekawy tego zwoju, jednak będę musiał poczekać, aż znajdzie się chwila spokoju. Ostatnim razem kiedy wylądowali sam się pochlastałem własnym ostrzem. Co się stanie teraz? No i mam odpowiedź.''
Sterowiec był targany wiatrem na wszystkie strony.
-To jest dobre pytanie Akunai! Co robimy! Ale co możemy zrobić? Musimy starać się wylądować i wykonać taki manewr, żeby to nie był nasz ostatni lot!!


Valhalla! Deliverence! Why you ever forgotten me?

Offline

 

#35 2010-09-17 15:57:26

White

Mag Wody

Zarejestrowany: 2010-05-27
Posty: 370
Punktów :   
Żywioł: Ziemia

Re: Północna Świątynia Powietrza

Layer
                  - Zip! Pchnij cały swój ogień na skały!- Wrzasnął.  Stanął przed obliczem urwiska, w które zaraz mieli dobiec. Zawiązał się liną i skoczył na skałę.
  Złapał się. - Wyzwól całą magię ognia na skały!- Krzyczał gdzieś z dołu. - Zaufaj!- Lay z niespokojną miną patrzył w  przepaść. Szkoda, że nie zna się na magii powietrza...


http://24.media.tumblr.com/tumblr_lydhlqirpM1r0yl0so1_400.gif

Offline

 

#36 2010-09-17 16:02:38

 Zipciu

Mag Ognia

8071485
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-09-01
Posty: 133
Punktów :   
Zainteresowania: Muzyka, manga/anime, RPG
Żywioł: Ogień
Wiek: 13

Re: Północna Świątynia Powietrza

Zip

Zip popatrzył niepewnie na Layera.
-Akunai! Idiko! Odsuńcie się!-krzyknął i zrobił parę kroków od Layera, żeby go nie sparzyć.
''Cała magia ognia! CAŁA!''. Skupił się. Nic nie robił przez dłuższy moment, jednak wciąż jego płomyczek napędzał sterowiec. Mijały sekundy. Nagle wszystko rozjaśniło się. Jeden błysk oślepił wszystkich. Tylko ogień. Wszędzie. Zip wrzasnął i uderzył przed siebie dwoma pięściami. Następnie szybko znów zaczął rozgrzewać sterowiec. Zrobił jak polecił mi Layer. Wszystko co potrafił z siebie wyzwolić poszło na skały.


Valhalla! Deliverence! Why you ever forgotten me?

Offline

 

#37 2010-09-17 16:06:27

White

Mag Wody

Zarejestrowany: 2010-05-27
Posty: 370
Punktów :   
Żywioł: Ziemia

Re: Północna Świątynia Powietrza

Layer
         Gdy ogień napływał, sterowiec powoli się usuwał, aż w końcu uszedł cały z sytuacji.
    - Zip, to było genialny! Twój ogień jest genialny ty jesteś geniuszem!- Nagle spojrzałem się na linę. Ona... Się urywała. - A ja chyba jestem...- I lina się urwała. -... SKOŃCZONY!- I zaczął spadać.


http://24.media.tumblr.com/tumblr_lydhlqirpM1r0yl0so1_400.gif

Offline

 

#38 2010-09-17 18:50:02

 Zipciu

Mag Ognia

8071485
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-09-01
Posty: 133
Punktów :   
Zainteresowania: Muzyka, manga/anime, RPG
Żywioł: Ogień
Wiek: 13

Re: Północna Świątynia Powietrza

Zip

Zip odetchnął. Udało się. Wtedy zobaczył, że lina się urwała.
-Nie dobrze! LAYER!-wrzasnął Zip. Wyskoczył do przodu. Udało się złapał, ale pojawił się kolejny problem. Sterowiec zaczął spadać, ponieważ Zip przestał go utrzymywać, żeby uratować Layera. IDIKO! AKUNAI! Przytrzymajcie go i wciągnijcie! Szybko, bo wszyscy zginiemy!


Valhalla! Deliverence! Why you ever forgotten me?

Offline

 

#39 2010-09-17 19:26:25

 Ibuki

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2010-08-24
Posty: 352
Punktów :   

Re: Północna Świątynia Powietrza

Idiko

Była zdezorientowana i lekko osłupiała. Dotarło do niej wypowiedź chłopaka. Zareagowała jak najszybciej mogła. Idiko podbiegła do Layera. W ostatniej chwili wyciągnęła do niego rękę.


"Znam Wayne'a. Jeśli on jest Batmanem to, ja jestem królem Anglii!"
- Two-Face

Offline

 

#40 2010-09-17 19:34:20

 Zipciu

Mag Ognia

8071485
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-09-01
Posty: 133
Punktów :   
Zainteresowania: Muzyka, manga/anime, RPG
Żywioł: Ogień
Wiek: 13

Re: Północna Świątynia Powietrza

Zip

-Dzięki. Dostaniesz od Layera całuska.-zażartował Zip i uśmiechnął się do dziewczyny. Podtrzymał sterowiec. Udało się. Mogli lądować.-Kolejny raz nam się udało. Mam nadzieję, że w Świątyni znajdzie się chwila na wypoczynek. Chciałbym wreszcie poczytać twoje ''wypociny'' jak to określiłaś. A ty Layer coś zbyt często masz pecha.
Uśmiechnął się do wszystkich i wylądowali.
-Idiko. Przyzwyczaj się do takich sytuacji. Polecam zachować zimną krew.-powiedział z uśmiechem. Nie chciał żeby to zabrzmiało jak rozkaz tylko jak rada, ale bał się, że dziewczyna wyzwie go od wszechwiedzących tyranów.

Ostatnio edytowany przez Zipciu (2010-09-17 19:42:56)


Valhalla! Deliverence! Why you ever forgotten me?

Offline

 

#41 2010-09-17 21:34:23

 Ibuki

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2010-08-24
Posty: 352
Punktów :   

Re: Północna Świątynia Powietrza

Idiko

- Pewnie myślisz, że nic nie wiem o życiu - rzuciła ostro. Często ludzie uważali, że jest słaba i niedoświadczona. Ona jednak przeszła bardzo wiele. Była dojrzała jak na swój wiek. Wiedziała co to oznacza niebezpieczeństwo i poświęcenie.
- W porządku - przełknęła dumę i uśmiechnęła się promiennie.


"Znam Wayne'a. Jeśli on jest Batmanem to, ja jestem królem Anglii!"
- Two-Face

Offline

 

#42 2010-09-17 21:54:45

 Zipciu

Mag Ognia

8071485
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-09-01
Posty: 133
Punktów :   
Zainteresowania: Muzyka, manga/anime, RPG
Żywioł: Ogień
Wiek: 13

Re: Północna Świątynia Powietrza

Zip

-Hej! Spokojnie! Nie twierdze, że nic nie wiesz o życiu! To była rada, bo widzę, że często się denerwujesz kiedy dzieję się coś takiego. Nie miałem zmiaru się urazić. Przepraszam, jeżeli to tak zabrzmiało. Po prostu chciałem, żeby nikomu nic się nie stało, ale chyba nie powinienem tego mówić.-powiedział Zip. Odwrócił się. Rozglądnął, a następnie wrócił wzrokiem na dziewczynę. Uśmiechnął się kątem ust i przeciągnął się.-Ta akcja ze sporym płomyczkiem trochę mnie zmęczyła.
Ziewnął.
-Dobra, to co teraz robimy?-zwrócił się do Layera.


Valhalla! Deliverence! Why you ever forgotten me?

Offline

 

#43 2010-09-17 22:29:00

 Ibuki

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2010-08-24
Posty: 352
Punktów :   

Re: Północna Świątynia Powietrza

Idiko

- Już w porządku. Nie musisz sie tłumaczyć - odrzekła cicho. Również była ciekawa co zostało zaplanowane.
- Właśnie, co robimy? - spytała ochoczo. Przeciągnęła się i odetchnęła lekko.


"Znam Wayne'a. Jeśli on jest Batmanem to, ja jestem królem Anglii!"
- Two-Face

Offline

 

#44 2010-09-18 12:09:47

White

Mag Wody

Zarejestrowany: 2010-05-27
Posty: 370
Punktów :   
Żywioł: Ziemia

Re: Północna Świątynia Powietrza

Layer/ Akunai
        - Ja... Chyba... Zostanę...- Layer trząsł się cały ze strachu. - Nie trap się, za niedługo wrócimy...- Po czym Akunai zaczął wchodzić.
                  - Co do pisania... To ja z tego żyję. Mam za zadanie opisać cały świat. Każde miejsce na ziemi. Inaczej... Złamie rodzinną tradycję i zostanę wygnany przez radę na pustyni. Moja mama mówiła, żebym uciekł, znalazł mieszkanie... Ale ja dotrzymam tradycji.- Po czym, zaczął coś pisać w księdze.


http://24.media.tumblr.com/tumblr_lydhlqirpM1r0yl0so1_400.gif

Offline

 

#45 2010-09-18 12:29:17

 Zipciu

Mag Ognia

8071485
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-09-01
Posty: 133
Punktów :   
Zainteresowania: Muzyka, manga/anime, RPG
Żywioł: Ogień
Wiek: 13

Re: Północna Świątynia Powietrza

Zip

Zip podszedł do Layera. Poklepał go po ramieniu.
-Spokojnie, Layer.-uśmiechnął się.-Żyjesz.
Podszedł do Akunaia.
-Dobrze robisz nie łamiąc rodzinnej tradycji. Przynajmniej ja tak sądze.-powiedział Zip.-Wchodzimy.
I wszedł za Akunaiem.


Valhalla! Deliverence! Why you ever forgotten me?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl