Avatar - Legenda Aanga

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2011-10-13 20:10:21

orchidea

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-13
Posty: 17
Punktów :   

Fanfiction.net oraz inne serwisy z naszymi Avarowymi pracami.

Najpierw chcę przeprosić, jeśli wstawiam to w złym dziale, aczkolwiek wydaje mi się, że powinno być ok.

Dobrze, no więc zacznę od początku. Jako, że widzę iż jest tu całkiem spora grupa fanów Avatara, chciałabym podzielić się z wami całkiem interesująca stroną, na która warto zwrócić uwagę.

Większość z was, albo nawet i wszyscy słyszało/odwiedzało Deviantart.com. Jest to bardzo popularny portal, na którym artyści zamieszczają swoje pracę, również te związane z naszymi ulubionym postaciami. Kiedyś z ciekawości pogrzebałam trochę na internecie.. no i znalazłam.

Strona nazywa się Fanfiction.net . Jak sama nazwa wskazuje, można na niej umieszczać i czytać fanficki, opowiadania stworzone przez fanów filmów/ kreskówek/ anime itd.. Co ciekawe, Avatar: The last airbender posiada również swoją kategorię, a w niej ponad trzydzieści tysięcy opowiadań w kilkunastu językach min. po polsku. (przeznaczone są zarówno dla osób młodszych jaki i pełnoletnich.. Taka mała ciekawostka. ^^" ).

Jeśli ktoś choć trochę zna angielski, to zapraszam. Polaków, fanów Avatara publikujących swoje prace jest tam zdecydowanie za mało i aż głupio samemu dla siebie coś wstawiać.

Po za tym, zna ktoś jakieś inne tego typu strony? Jeśli zna, to niech coś o nich napisze i wstawi adres. Na pewno nie jeden fan z tego skorzysta.

Jestem spragniona nowych opowieści o losach naszych wspaniałych bohaterów i bandy nowych OC' tów.

Cóż.. to tyle. :>
Pozdrawiam.


..."What is our purpose?" I tried again.
"You will learn,"
"Learn what?"
"Why you are Chosen,"
"But why are we Chosen?"
"You are Chosen."
"For Christ sake!"
"Jesus has nothing to do with this,"
" F... you!" ...
Reverberation by WolfAngel75 fanfiction.net

Offline

 

#2 2012-09-03 19:23:39

 Nathaniel

Użytkownik

7995310
Skąd: Śląsk
Zarejestrowany: 2012-09-03
Posty: 50
Punktów :   -1 
Żywioł: Woda
Wiek: 16 Lat
WWW

Re: Fanfiction.net oraz inne serwisy z naszymi Avarowymi pracami.

Hym... Wiem, że ten temat jest stary, ale skoro jest otwarty...
Większość osób, jak na przykład ja, opowiadania o owych bohaterach piszą na blogu (ja aktualnie przeniosłem z bloga na forum), jednak jest ich zdecydowanie za mało. Nie znam żadnych opowiadań o nich, a swoim raczej się nie pochwalę, bo byłby to spam. Wystarczy wpisać odpowiednią frazę w Google i na pewno jakieś opowiadania się znajdą - lepsze lub gorsze


http://img1.besty.pl/static/1748874.gif

"And we had magic and this is tragic
You couldn't keep your hands to yourself


I feel like our world's been infected
And somehow you left me neglected
We've found our lives been changed
Babe, you lost me"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl