Avatar - Legenda Aanga


#1 2011-06-20 19:56:33

sarumojad

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-20
Posty: 2
Punktów :   

Dubbing Sokki w księdze trzeciej

Zmiana dubbingu u Sokki w księdze ognia wyszła na dużą stratę dla całego serialu. smutno mi było, gdy charakterystyczny głos Jonasza Tołopiło (podkładającemu głos w hitach, jak 'Harry Potter') zastąpiono bezbarwnym Kowalczykiem. Cała księga trzecia nie wyszła najlepiej, a dowcipy Sokki z ust Kowalczyka jeszcze udeptały zwłoki. Nie wiem, czy tylko ja jestem tym zawiedziona, więc pytam szanownych forumowiczów o zdanie.


(Nie mam pewności, czy temat jest w dobrym dziale, czy jest oddzielny dział od dubbingu (szukałam, nie znalazłam). w razie czego, moderatorstwo  ma chyba możliwość przesunięcia, bądź usunięcia tematu)


edit.

Po przejrzeniu znalazłam odpowiedni dział, jeśli jest taka możliwość, proszę o przeniesienie, bądź wywalenie tamatu

Ostatnio edytowany przez sarumojad (2011-06-20 21:23:34)

Offline

 

#2 2011-06-28 20:44:45

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Dubbing Sokki w księdze trzeciej

Wątek przeniesiony. Bywa i tak, cóż, może trzeba by dokładniej szukać czy cuś.

Przejdźmy do tego, o czym ten wątek jest. Jak wiele razy powtarzam, jeśli przychodzi mi wypowiadać się na takie tematy, związane z kreskówką, teraz nieco ciężej mi to robić, bo naprawdę sporo minęło od czasu, kiedy skończyłam oglądać Avatar'a, Księgę Ognia. Swoją drogą mówiąc o ponownym oglądaniu, kiedy już puścili ją na nick'u po polsku; nie chciało mi się tyle czekać i wcześniej pooglądałam na necie po angielsku. ^^
Niejedna osoba skarży/skarżyła się na zmianę dubbingu Sokki. Dokładnie już nie pamiętam, jaka była moja reakcja; pewnie mi to też trochę przeszkadzało, w końcu to całkowita zmiana głosu. Choć raczej nie odebrałam tego jakoś znowuż źle. Zresztą, dało się przyzwyczaić i się przyzwyczaiło. Tak czy tak, trzeba (było) się z tym pogodzić, w końcu gdy się przywyknie do czegoś, co wcześniej drażniło, od razu lepiej się ogląda.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl