Avatar - Legenda Aanga

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2010-11-05 12:33:10

 Elbereth

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-04
Posty: 28
Punktów :   
Wiek: 22

Co rysować? Czego nie rysować?

Chciałam zacząć ten temat nie bez powodu. Otóż pewna znana, polska artystka z Deviantart narysowała ostatnio .....lwa. Lew był zamówieniem złożonym przez innego artystę z Danii. Koleżanka artystki, która lwa narysowała (nazwijmy ją ... Bożena) wyśmiała ją, że narysowała lwa. Dodajmy, że Artystka jest bardzo znana za komiksy, rysunki z Władcy Pierścieni i świetne wilki. Zapytałam Bożeny, co złego  w tym, że Artystka narysowała lwa. Uslyszalam odpowiedź, że lwami zajmują się osoby bez ambicji, nudne itp. Artystka, która ma talent najprawdopodobniej nie powinna sięgać po lwy, poza tym Bożena wyznała, że z ludzi rysujących lwy otwarcie szydzi. Co w tym złego, że człowiek rysuje to, co potrafi? Ja właśnie rysuję dużo lwów, dużych kotów i czasem wilków. Czuję się z tym dobrze. I nie szydzę z artystów rysujących mangę, czy ludzi.
Co Wy na to? Jeśli waszym zdaniem coś zostało niedopowiedziane, mówcie, uzupełnie.

Offline

 

#2 2010-11-05 13:16:03

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Co rysować? Czego nie rysować?

Śmianie się z tego, co ktoś rysuje, jest, w sumie mówiąc delikatnie - bardzo niemądre... Każdy przecież może rysować, tworzyć, co chce, co lubi. Czy są to wilki, czy lwy, czy manga, czy martwa natura - no nie ma znaczenia, chodzi o to, by ktoś lubił to, co robi. Zupełnie normalna sprawa, nie wiem, czemu ktoś miałby szydzić z któregokolwiek z wymienionych albo innych. Tak samo, jak śmianie się z tego, czy ktoś chce np. na skrzypcach czy gitarze zagrać konkretną muzykę. Nie powinno się, po prostu... Może komuś się rysowanie czegoś nie podoba, ale nie oznacza to, że ma się od razu śmiać, że inna osoba to lubi...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl