#31 2009-07-08 19:15:59

Miodzio

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-07-08
Posty: 30
Punktów :   

Re: Pare moich pomysłów ;>

ja byłbym za super pomysł z tą grą , już nawet trochę o tym myślałem

Offline

 

#32 2009-07-10 20:54:46

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Pare moich pomysłów ;>

kataraa napisał:

mogłoby być, ale zdaje się, że jak samemu się wpisze to obrazek jest. Nie wiem bo jeszcze nie dawałam, ale ktoś tu juz dawał to może napisać, czy tak ;p

No ja próbowałam raczej ale to było dość dawno więc nie bardzo pamiętam.
Poza tym jak jest napisane coś takiego : tag [img]:wyłączone
to się nie da na 100%

Btw. Co do tematu , myślę że fajnie gdyby był Regulamin. Coś w sensie zakazu np. obrazy drugiego użytkownika używania wulgaryzmów itp.
A moja jeszcze inna propozycja to taka , żeby wprowadzić rangę Wyróżnienie - na jednym forum to widziałam. Ranga Wyróżnienie przyznawana byłaby co miesiąc , za długie przebywanie na forum , udzielanie się tzn pomocne posty
Czyli co miesiąc robiona byłaby ankieta najlepiej w jakimś nowo zrobionym dziale , ankieta nosiłaby temat np. " Wyróżnieni na miesiąc wrzesień ". Nick Wyróżnionego powinien mieć kolor Fioletowy. Co do ankiety , nie mogą w niej znaleźć się moderatorzy , bo oni już mają rangę Tylko normalni użytkownicy mogliby dostać tą rangę jako wyróżnienie dla nich
Najlepiej to działa gdy jest bardzo dużo użytkowników , a że to nowe forum trzeba jeszcze trochę poczekać aż będzie użytkowników więcej co nie przeszkadza we wprowadzeniu tej rangi
Na tym forum było też coś takiego jak Super Moderator oraz VIP
Spodobał mi się ten system rang , jak by co podaję adres do stronki , a właściwie forum. http://forum.lineage2.com.pl/index.php
Proponuję również założyć dział Humor , tam by można było pisać różne kawały , śmieszne filmiki wstawiać itp .. Niekoniecznie na temat avatara O i właśnie , fajnie , gdyby co jakiś czas był konkursy na przykład na najlepsze opowiadanie o Avatarze / obrazek wykonany przez siebie o tematyce avatara lub na np nowe logo forum albo nowy , stał wygląd forum. Nagrodą byłaby jakaś ranga właśnie z tych tutaj albo i innych wymyślonych nazw rang
PS. Była również ranga " Stary Admin " bo forum już w miarę dłuugo stoi , a adminów było kilka

Ostatnio edytowany przez Toph (2009-07-11 19:13:04)

Offline

 

#33 2009-07-14 22:42:51

 kataraa

Mag Ognia

466006
Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 316
Punktów :   
WWW

Re: Pare moich pomysłów ;>

Ooo.. dobre pomysły Toph

te rangi to świetny pomysł I forum z kawałami tez niezły

Offline

 

#34 2009-07-15 15:21:52

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Pare moich pomysłów ;>

W każdym razie nie moje

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl