• Index
  •  » Humor
  •  » Śmieszne, głupie wypowiedzi gwiazd!

#1 2011-01-27 13:28:53

Sadness

Gość

Śmieszne, głupie wypowiedzi gwiazd!

Obiło mi się o uszy parę aż tak głupich, że aż śmiesznych, wypowiedzi gwiazd, że postanowiłem założyć ten temat. To było chyba jak moja siostra oglądała na MTV "PUDELEK". No a jak to jest z współpracą z tym oto portalem, to pewnie też były na nim zamieszczone. Tak więc, sprawdziłem no i mam.
Na początek, NAJGŁUPSZA wypowiedz jaką chyba kiedykolwiek usłyszałem, właściwie, przeczytałem:

Za każdym razem, gdy widzę w telewizji te biedne, wychudzone dzieci, nie mogę powstrzymać się od płaczu. Też chciałabym być tak chuda, ale bez tych much, brudu i wszechobecnej śmierci. - Mariah Carey na temat głodujących dzieci w Afryce. Czy to nie głupie?

Nienawidzę martwych ludzi. - Znana głównie ze swojej głupoty, Paris Hilton. 

Czy wiecie gdzie odbywa się tegoroczny Festiwal Filmowy w Cannes? - Christina Aguilera. Po prostu, jest genialna. Nieprawdaż?

Japonia? Nigdy nie chciałam tam pojechać. Ja nie lubię ryb, a w Afryce one są popularne.
oraz
Muszę udać się do zamorskich krajów, na przykład do Kanady.
Oba te genialne wypowiedzi należą do Britney Spears. Przydałaby się jej lekcja Geografii

Któregoś dnia myślałam o śmierci. Ten temat przyszedł mi do głowy, kiedy siedziałam na klozecie sikając. Tam miewam najbardziej błyskotliwe przemyślenia. - Madonna. I teraz wiemy, gdzie mamy najbardziej błyskotliwe pomysły.

Nie myślę zbyt wiele nad niczym. Jeśli myślę zbyt wiele, to mnie to tak jakby? Przeraża! - Pamela Anderson. Można myśleć o niczym?

Nie jestem żadną anorektyczką. Pochodzę z Teksasu. Czy ludzie w Teksasie w ogóle chorują na anoreksję? Osobiście nie znam żadnego przypadku. - Jessica Simpson. Pozostawię to bez komentarza...

Taaa, trzy razy musiałem powtarzać 9 klasę, ale nie sądzę, że powód tego koniecznie musiał być taki, że jestem głupi - Powiedział Eminem w jednym z wywiadów. A więc, jaki był powód?

Tak więc, to już koniec, pozdrawiam!

(źródło - Trochę ja i http://www.plotek.pl/plotek/1,109485,85 … d,,ga.html)

 
  • Index
  •  » Humor
  •  » Śmieszne, głupie wypowiedzi gwiazd!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl