Avatar - Legenda Aanga


#1 2010-11-04 14:51:21

 Shizuki

Najbardziej roztargniona osoba ever.

Zarejestrowany: 2010-11-02
Posty: 627
Punktów :   

Jak oceniasz Mai?

Założyłam ten wątek ponieważ nie jest jasne co wy o niej sądzicie. Raz fajna, raz okropna. Ja osobiście tą postać uwielbiam. Mi nigdy nie działa na uzębienie. Jak ktoś nie lubi to nie będę się wtrącać, jego zdanie. Przynajmniej niech się tu wypowie.


It's immortality, my darlings.

Offline

 

#2 2010-11-04 15:17:26

Daughter

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2010-10-11
Posty: 206
Punktów :   
Zainteresowania: Pisanie wierszy :3
Imię: Agata
Żywioł: Ogień.
Wiek: Odpowiedni do wagi i wzrostu

Re: Jak oceniasz Mai?

Mai? Hmm... To postać, którą uważam za postać ciekawą i godną uwagi. Jest w niej coś co mnie pociąga ku niej. Jest taka... tajemnicza. Podoba mi się. Jednakże jest w niej trochę nudy. Ciągle to samo i samo. Ciekawą ma przeszłość.


http://desmond.imageshack.us/Himg818/scaled.php?server=818&filename=syga.jpg&res=medium

Offline

 

#3 2010-11-04 16:15:16

Shady Eyes

Zua Wiedźma

11907823
Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 1989
Punktów :   
Wiek: 11100
WWW

Re: Jak oceniasz Mai?

Mai nie jest tajemnicza... Jest rozlazła, wiecznie znudzona, ale nie można nazwać tego tajemniczością...


Goodbye

Offline

 

#4 2010-11-04 20:26:40

Shady Eyes

Zua Wiedźma

11907823
Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 1989
Punktów :   
Wiek: 11100
WWW

Re: Jak oceniasz Mai?

Jest w niej mniej więcej tyle mroku, co w przeciętnym emo... Sorki...


Goodbye

Offline

 

#5 2010-11-05 17:56:00

 Shizuki

Najbardziej roztargniona osoba ever.

Zarejestrowany: 2010-11-02
Posty: 627
Punktów :   

Re: Jak oceniasz Mai?

Jakby miała więcej mroku toby nie pomagała azuli, nie kochała się w Zuko tylko poszła się pociąć


It's immortality, my darlings.

Offline

 

#6 2010-11-05 18:24:52

 Ana

Mag Powietrza

Skąd: Ząbki
Zarejestrowany: 2010-08-04
Posty: 294
Punktów :   
Imię: Marzena
Wiek: 11 lat. Rocznik 1999, 4 maja.

Re: Jak oceniasz Mai?

Argh, jak ja tego babska nie lubię. Mogłaby być całkiem fajną postacią, ale twórcy zupełnie ją schrzanili. Wiecznie znudzone coś, narzeka na wszystko dookoła. W każdym odcinku trzeciej serii musi się lizać z Zuko i jest jej strasznie dużo.

Offline

 

#7 2010-11-05 18:42:18

Shay

Avatar

37075627
Call me!
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 2648
Punktów :   

Re: Jak oceniasz Mai?

Mai nie jest EMO! To by była jawna obraza dla jej postaci. Tajemniczości za grosz w niej nie widzę. W takim Longu Fengu, Azuli czy w najgorszym przypadku Zuko, widzę więcej.
Po drugie, miłość robi z człowieka idiotę i tak jest w przypadku Zuko i Mai. Mają siebie? Mają. Niech się cieszą. O wiele bardziej lubię Mai u boku Zuko, a nie taką Katarę.
Ja lubię Mai i jej nudne podejście do życia. Wbrew obiegowym opiniom, to dość dużo wprowadza do serialu. Przynajmniej moim zdaniem... Perypetie z Azulą, perypetie z Zuko i inne takie rzeczy. Jeśli chodzi o zamieszania, to powoduje takowe tylko w Team Zuko. Z Team Avatar generalnie ma mało wspólnego. Mimo to, ona jest dobrze wykreowaną postacią. Lubię ją bardziej niż takiego wiecznie skaczącego Aanga.

Offline

 

#8 2010-11-05 18:51:42

 Shizuki

Najbardziej roztargniona osoba ever.

Zarejestrowany: 2010-11-02
Posty: 627
Punktów :   

Re: Jak oceniasz Mai?

Mi się właśnie podoba że z nim jest. W pierwszej serii Pan Łysy na dziewczynę nie miał żadnych szans. W drugiej serii jakieś tam większe chociaż byłam obrażona na twórców że go w jeżu zrobili. W trzeciej serii ma Mai która go bezgranicznie akceptuje i to mi się w niej właśnie podoba. Jeśli potwierdzasz moją opinię to tutaj napisz a jeśli nie to wypij sok z kaktusa.

Ostatnio edytowany przez Mikado (2010-11-05 18:52:16)


It's immortality, my darlings.

Offline

 

#9 2010-11-06 07:46:41

 Ibuki

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2010-08-24
Posty: 352
Punktów :   

Re: Jak oceniasz Mai?

Ja tam bardzo lubię Mai. Emo to ona raczej nie jest, może gotką. xD Nic do niej nie mam, ale z Zuko jej jakoś nie widzę. Tak po prostu, za bardzo lubię Zutarę. xD Wiem, że go bezgranicznie akceptuje i podziwiam ją, że potrafi zaakceptować takiego Zuzu, ale tak jakoś mi do siebie nie pasują.


"Znam Wayne'a. Jeśli on jest Batmanem to, ja jestem królem Anglii!"
- Two-Face

Offline

 

#10 2010-11-11 19:09:56

 Nayre

Użytkownik

11241585
Skąd: Wszędzie, gdzie się coś dzieje
Zarejestrowany: 2010-08-20
Posty: 15
Punktów :   
Zainteresowania: Granie na nerwach innym
Imię: Kathness
Żywioł: Ogień i Woda
Wiek: 15 lat

Re: Jak oceniasz Mai?

Właściwie to nie wiem czemu w ogóle zaglądam do tego tematu, ponieważ według mnie jest zupełnie bezcelowy. Posty Mikado mnie bawią, bo odbieram to jako rozpaczliwy krzyk fana, który postanawia utopić wszystkich w argumentach (nawet najbardziej bezsensownych), że nie mają racji. To, że ty ją lubisz, nie oznacza, że jest fajną postacią. (zaraz pewnie usłyszę jakiś miły komentarz na swój temat, ale szczerze mówiąc totalnie mi to zwisa).

Po obejrzeniu po raz setny odcinka ,,Boiling Rock'' (polskiej wersji nie toleruję, a i dubbing jest przyjemniejszy w oryginale) stwierdzam, że mój stosunek do Mai jest dziwnie dwubiegunowy. W księdze trzeciej wpienia mnie bezgranicznie (z wyjątkiem wyżej wymienionego odcinka, w którym pokazuje klasę xDD), bo co dziesięć minut liże się z Zuko. Większość scen z jej udziałem to tylko zapchajdziury i kompletnie nic nie wnoszą do fabuły. To z zachodem słońca i leżeniem na kanapie mogli sobie darować, doprawdy. Jeśli moją przygodę rozpoczęłabym na Księdze Ognia, to wstawiłabym jej ocenę na minusie. Tyle.

W księdze drugiej Mai mi nie przeszkadza. Nawet ją trochę lubię. (bardziej niż Suki, która mnie tam irytuje xD) Jakoś nie mam ochoty tłuc talerzy i wyrzucać telewizora za okno, kiedy ją widzę. Wniosek? Jest w porządku sama ze sobą, ale z Zuko jej NIENAWIDZĘ. Oto jak łatwo schrzanić całkiem fajną postać- sparować ją z nieodpowiednią osobą.

Offline

 

#11 2010-11-12 09:38:15

 Shizuki

Najbardziej roztargniona osoba ever.

Zarejestrowany: 2010-11-02
Posty: 627
Punktów :   

Re: Jak oceniasz Mai?

Nayre, zauważ że ja nie mam nicka a za to mam słaby net i niewiele odcinków oglądałam. Jedynie parę odcinków oglądałam u koleżanki. I taki komentarz na mój temat nie jest zbyt miły. Czytałam streszczenia poza tym niewiele. Ty masz takie zdanie o Mai ja ma inne. Postać bronię bo mam do tego prawo. Poza tym wchodzisz na forum raz na rok a ja w tydzień zostałam magiem. Wniosek? Ja jestem aktywna a ty po trzech latach wpadasz i mnie krytykujesz.


It's immortality, my darlings.

Offline

 

#12 2010-11-12 09:57:18

 Ibuki

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2010-08-24
Posty: 352
Punktów :   

Re: Jak oceniasz Mai?

Nayre napisał:

Właściwie to nie wiem czemu w ogóle zaglądam do tego tematu, ponieważ według mnie jest zupełnie bezcelowy. Posty Mikado mnie bawią, bo odbieram to jako rozpaczliwy krzyk fana, który postanawia utopić wszystkich w argumentach (nawet najbardziej bezsensownych), że nie mają racji. To, że ty ją lubisz, nie oznacza, że jest fajną postacią. (zaraz pewnie usłyszę jakiś miły komentarz na swój temat, ale szczerze mówiąc totalnie mi to zwisa).

Po obejrzeniu po raz setny odcinka ,,Boiling Rock'' (polskiej wersji nie toleruję, a i dubbing jest przyjemniejszy w oryginale) stwierdzam, że mój stosunek do Mai jest dziwnie dwubiegunowy. W księdze trzeciej wpienia mnie bezgranicznie (z wyjątkiem wyżej wymienionego odcinka, w którym pokazuje klasę xDD), bo co dziesięć minut liże się z Zuko. Większość scen z jej udziałem to tylko zapchajdziury i kompletnie nic nie wnoszą do fabuły. To z zachodem słońca i leżeniem na kanapie mogli sobie darować, doprawdy. Jeśli moją przygodę rozpoczęłabym na Księdze Ognia, to wstawiłabym jej ocenę na minusie. Tyle.

W księdze drugiej Mai mi nie przeszkadza. Nawet ją trochę lubię. (bardziej niż Suki, która mnie tam irytuje xD) Jakoś nie mam ochoty tłuc talerzy i wyrzucać telewizora za okno, kiedy ją widzę. Wniosek? Jest w porządku sama ze sobą, ale z Zuko jej NIENAWIDZĘ. Oto jak łatwo schrzanić całkiem fajną postać- sparować ją z nieodpowiednią osobą.

Muszę sie z tobą zgodzić. Ta para była złym pomysłem. Mika, Nayre ma trochę racji co do Ciebie. Nie obraź się. Każdy może mieć inne zdanie o Mai, a ty chcesz ich usilnie przekonać. Również lubię tą postać, ale nie staram się jej bezgranicznie bronić. Powiem jedno: Świat nie kręci się wokół Mai.

Ostatnio edytowany przez Ibuki (2010-11-12 09:58:33)


"Znam Wayne'a. Jeśli on jest Batmanem to, ja jestem królem Anglii!"
- Two-Face

Offline

 

#13 2010-11-12 18:20:23

 Nayre

Użytkownik

11241585
Skąd: Wszędzie, gdzie się coś dzieje
Zarejestrowany: 2010-08-20
Posty: 15
Punktów :   
Zainteresowania: Granie na nerwach innym
Imię: Kathness
Żywioł: Ogień i Woda
Wiek: 15 lat

Re: Jak oceniasz Mai?

Nayre, zauważ że ja nie mam nicka a za to mam słaby net i niewiele odcinków oglądałam. Jedynie parę odcinków oglądałam u koleżanki. I taki komentarz na mój temat nie jest zbyt miły. Czytałam streszczenia poza tym niewiele. Ty masz takie zdanie o Mai ja ma inne. Postać bronię bo mam do tego prawo. Poza tym wchodzisz na forum raz na rok a ja w tydzień zostałam magiem. Wniosek? Ja jestem aktywna a ty po trzech latach wpadasz i mnie krytykujesz.

Wiesz, to bardzo zabawne. Ile masz lat, hmm? Z dziesięć? Mniej więcej na tyle się zachowujesz. Co ma do tego ilość moich postów? To, że zostałaś tym całym ,,Magiem'' czyni z Ciebie kogoś lepszego? Z góry przepraszam modów tego działu za to, co teraz powiem, ale GÓWNO Cię obchodzi ile razy dziennie wchodzę i czy nabijam posty. Tylko takie neokidy jak ty potrafią oceniać kogoś po aktywności i tym podobnych. A jak sobie nie ustawię avatara i sygnatury w profilu to coś mi zrobisz? xDD Przyjmij do wiadomości, że bez względu na moje dane w profilu mam prawo mówić co mi się żywnie podoba. Mogę sobie mieć jednego posta, a i tak moja wypowiedź będzie równa (o ile nie bardziej wartościowa _^_) w stosunku do twojej. A tak nawiasem: nieefektywne jest kłapanie dziobem na temat, o którym kompletnie nie ma się pojęcia. Pewnie obejrzałaś zaledwie kilka scen z Maiko i postanowiłaś od razu wykrzyczeć swoje zdanie? Proszę cię bardzo, ale w mniej chamski sposób. Jeśli podasz mi jakieś SENSOWNE (przeliteruj sobie jeśli nie rozumiesz) argumenty, że Mai powinna być z Zuko, to wszystko wycofam. Jak na razie nie napisałaś NICZEGO (ani tu, ani w temacie o parach), co mogłoby mnie skutecznie przekonać.

Ostatnio edytowany przez Nayre (2010-11-12 18:21:25)

Offline

 

#14 2010-11-12 19:18:40

Shay

Avatar

37075627
Call me!
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 2648
Punktów :   

Re: Jak oceniasz Mai?

Obie zachowujecie się jak dzieci czteroletnie, które się pokłóciły o zabawkę. Jakbyście nie zauważyły to jest temat o Mai, jeśli już osobiste spory, to weźcie sobie Gadu- Gadu.
Tutaj wyrażamy swoją opinie kulturalnie. A mam wrażenie, że to do was nie dociera. Więc koniec kłótni, albo załatwiacie takie sprawy poza forum.
Tutaj wyrażamy swoją opinię o Mai, do niczego innego ten temat nie służy.

Offline

 

#15 2010-11-14 21:12:12

 Shizuki

Najbardziej roztargniona osoba ever.

Zarejestrowany: 2010-11-02
Posty: 627
Punktów :   

Re: Jak oceniasz Mai?

Masz rację Skorka:). Przepraszam cię Nayre.


It's immortality, my darlings.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl