#1 2010-03-07 19:17:17

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Ciąg dalszy..

Jak temat sam mówi, jak wyobrażacie sobie dalszy ciąg Awatar'a ?
Mi przychodzi to ciężko ale ciekawa bym była, gdyby rozwinął się jakiś dalszy ciąg.. Głównie zapowiada się to na to, że po prostu - Zuko żeni się z Mai, oboje zostają władcami dobrymi Narodu Ognia. Aang z Katarą sobie żyje, Sokka z Suki, etc. Ogólnie, wszyscy razem szczęśliwie spędzają czas w wolnym świecie.
Jeśli miałabym ja wymyślać jakiś dalszy ciąg, na pewno rozwinęłabym coś z Ozai'em. Okazałoby się, że jakiś czarnoksiężnik, no zapewne byłby to załóżmy mag ognia, niepostrzeżenie uwolnił go i w jakiś sposób przywrócił mu dawne moce. W jaki, mogłoby się coś ciekawego wymyślić. Owy czarnoksiężnik, jak już go tak nazywać mógłby mieć bardzo rozwinięte umiejętności magii ognia. A dalej to już różne rzeczy by się działy. Fajnie by jeszcze dodać do tego niedociągnięcia lub wątki tajemnicze, które z czasem by się rozwijały. Tak mogłaby powstać naprawdę kolejna ciekawa seria przygód Awatar'a i reszty

Offline

 

#2 2010-03-07 19:22:57

 TheKatasuki

Użytkownik

8408139
Call me!
Skąd: Europa,Polska,Śląsk,Tychy
Zarejestrowany: 2009-07-31
Posty: 2262
Punktów :   
WWW

Re: Ciąg dalszy..

Ja bym jeszcze dała wątek z Matką Zuko, że ona jednak żyje...


http://profile.blog.yam.com/p/e/pexrfy/index.jpg
Cierpienie wymaga więcej odwagi niż śmierć.
Przez noc droga do świtania -Przez wątpienie do poznania -Przez błądzenie do mądrości -Przez śmierć do nieśmiertelności.

Offline

 

#3 2010-03-07 19:27:52

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Ciąg dalszy..

O właśnie, to też bardzo dobry pomysł. W między czasie mogliby ją spotkać przypadkowo, jako zwykłą kobietę. Okazałaby się bardzo pomocna i tajemnicza. Podczas rozmowy z Zuko i opisując z lekka jej wygląd mógłby się Zuko zorientować etc., ciekawy naprawdę pomysł

Offline

 

#4 2010-03-07 19:36:59

 TheKatasuki

Użytkownik

8408139
Call me!
Skąd: Europa,Polska,Śląsk,Tychy
Zarejestrowany: 2009-07-31
Posty: 2262
Punktów :   
WWW

Re: Ciąg dalszy..

Albo Zuko będzie jej szukać... Pójdzie do swojego ojca uwiezionego na wypadek i zapyta on mu po długiej rozmowie odpowie i się okaże, że jest w podziemiach, którejś z świątyni powietrza...


http://profile.blog.yam.com/p/e/pexrfy/index.jpg
Cierpienie wymaga więcej odwagi niż śmierć.
Przez noc droga do świtania -Przez wątpienie do poznania -Przez błądzenie do mądrości -Przez śmierć do nieśmiertelności.

Offline

 

#5 2010-03-07 19:39:29

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Ciąg dalszy..

Możliwe. Ale możliwe też, że będzie tam na niego pułapka Było to w jednym jakimś odcinku, no nie ? Zuko spytał się o to ojca, ale nic dalej nie ma.. Przynajmniej o ile dobrze pamiętam. Może kiedyś doczekamy się dalszego ciągu serii ? Kto wie, kto wie..

Offline

 

#6 2010-03-07 19:45:37

 TheKatasuki

Użytkownik

8408139
Call me!
Skąd: Europa,Polska,Śląsk,Tychy
Zarejestrowany: 2009-07-31
Posty: 2262
Punktów :   
WWW

Re: Ciąg dalszy..

fajnie by było... ale, żeby zaś nie było ich za dużo bo wiesz co za dużo to nie zdrowo


http://profile.blog.yam.com/p/e/pexrfy/index.jpg
Cierpienie wymaga więcej odwagi niż śmierć.
Przez noc droga do świtania -Przez wątpienie do poznania -Przez błądzenie do mądrości -Przez śmierć do nieśmiertelności.

Offline

 

#7 2010-03-07 19:54:37

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Ciąg dalszy..

A właśnie niech jest dużo, tylko nie na raz. Jeśli jest dużo, to tym ciekawsza jest seria i trwa dłużej. Powinny być jedne wątki dłuższe, jedne krótsze ale ciekawie, gdyby był jakiś główny, choć i niekoniecznie. Gdyby było na raz za dużo naprane to zgadzam się, nie oglądałoby się za bardzo miło ^^

Offline

 

#8 2010-03-07 22:24:57

Shady Eyes

Zua Wiedźma

11907823
Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 1989
Punktów :   
Wiek: 11100
WWW

Re: Ciąg dalszy..

Szczerze powiedziawszy to nie widzę dalszego ciągu... Seria zakończyła się na zasadzie "i żyli długo i szczęśliwie" i próby przedłużania fabuły byłyby nieco naciągane... Lepiej pozostać w niedosycie niż przesadzić i zbrzydzić wszystkim oglądanie.


Goodbye

Offline

 

#9 2010-03-07 22:49:58

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Ciąg dalszy..

Właściwie masz racje, bacząc na końcówkę, jaką tutaj zrobili. Jednak to nie oznacza, że nie można sobie mniemać co by mogło się dziać dalej ^^

Offline

 

#10 2010-03-08 09:44:53

 Agrael

Mag Ziemi

2358841
Zarejestrowany: 2009-06-19
Posty: 466
Punktów :   

Re: Ciąg dalszy..

Ja mam coś lepszego ,,Nieumarli przez tysiące lat na długo przed pojawieniem się ludzi. spoczywali pogrzebani w katakumbach pod tonami lodu i śniegu w trudno dostępnych okolicach północnej świątyni powietrza do miejsca do którego wycofali się po wielkiej wojnie o której praktycznie krążyły tylko legendy. Traktowano je bardziej jako bajki do straszenia dzieci lub wymysł szaleńców. Lecz ich sen nie miał trwać po wsze czas. W końcu zostali przebudzeni przez swoje mordercze bóstwa i pchnięci do oczyszczenia świata ze wszelkich form życia które rozprzestrzeniły się podczas ich snu. Do przebudzenia doszło kiedy zespół archeologów z Ba Sing Se jakimś cudem znalazł wejście do krypty i otworzył ją. Niemal wszyscy członkowie ekspedycji zgineli ale przywódca ekspedycji (tutaj wpisz imię) został w jakiś tajemniczy sposób jednym z nich. Zachowując jednak cząstke swej dawnej osobowości przemawiał od czasu do czasu w imieniu nacierającej w milczeniu armii. Nie były to jednak bezmyślne worki kości biegle władali magią  Władca Nieumarłych był z nich najpotężniejszy jego moc przerastała moc Awatara do jego pokonania nie wystarczała sama siła jego bogowie pożądali śmierci wszystkich żwywych istot i nie spoczną dopóki świat nie zostanie oczyszczony a ich legiony budzą się  ponownie z każdą chwilą..."
A to jedna  z moich wizji która znacznie podwyższyła by jakość fabuły ale jak mówie to tylko moja wizja

Ostatnio edytowany przez Agrael (2010-03-08 09:50:07)


"Wszyscy ludzie marzą, ale nie w ten sam sposób. Ci, którzy marzą nocą w zakurzonych zakamarkach umysłu, budzą się za dnia by odkryć marność tych snów. Lecz marzyciele dnia są niebezpieczni, gdyż mogą śnić z otwartymi oczami, by ten sen ziścić." T.E. Lawrence

Offline

 

#11 2010-03-08 13:57:33

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Ciąg dalszy..

Na początku bardzo długie zdanie które utrudnia czytanie - do tego chyba nie ma znaku przestankowego oprócz kropki, chociaż to powinien być przecinek właściwie
Moim zdaniem pomysł ciekawy, ale akurat wtedy gdy otworzyli kryptę ? Trochę nie do uwierzenia, ale w sumie całkiem całkiem ^^ Ktoś musiałby przeżyć, by o tym donieść, myślę, bo inaczej byłoby to niewiadome. Poza tym  ciekawiej byłoby gdyby ci nieumarli mieli jakiś cel. Panowanie nad światem ? Stworzenie własnego imperium ? Bo tak by było ciekawiej niż coś w stylu - wytłuc wszystkich bo.. tak Chyba że o tym jest wspomniane a ja nie doczytałam Ogólnie naprawdę ciekawa wizja dalszych dziejów, jednakże dobrze by coś wspomnieć o tym, że Awatar np. musi udać się do.. Guru na przykład, by spytać go, jak może udoskonalić swe moce etc., tak samo jego przyjaciele

Offline

 

#12 2010-03-08 14:46:04

 Agrael

Mag Ziemi

2358841
Zarejestrowany: 2009-06-19
Posty: 466
Punktów :   

Re: Ciąg dalszy..

Nikt z ekspedycji nie przeżył bo gdyby ktoś zdołał uciec to nic by nie zmieniło. Zgineli bo zostali całkowicie zaskoczeni. Co do ich celów pisałem o tym na początku i na końcu ale przypomnę. [b] Ich celem jest zniszczenie wszelkich form życia zaczynając od ludzi.
Wiesz ja stworzyłem tylko nowego wroga i nową historię, a sposób w jaki Awatar by sobie poradził jest naprawdę sporo wystarczy trochę pokombinować. Ja zawsze wolałem tworzyć czarne charaktery


"Wszyscy ludzie marzą, ale nie w ten sam sposób. Ci, którzy marzą nocą w zakurzonych zakamarkach umysłu, budzą się za dnia by odkryć marność tych snów. Lecz marzyciele dnia są niebezpieczni, gdyż mogą śnić z otwartymi oczami, by ten sen ziścić." T.E. Lawrence

Offline

 

#13 2010-03-08 15:50:11

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Ciąg dalszy..

Heh, no zawsze musi być jakiś czarny charakter, dobrze, gdyby byli też poboczni; jeszcze bardziej rozwinięty świat i fabuła, byłby na plus. I ciekawie, gdyby odkryto jakieś nowe tereny, zamieszkano je.
Co do celu wiem, że chcą zabić wszystkich no ale.. po co ? Chodzi mi o ich główny cel. Czemu chcą coś takiego zrobić.. bo tak to trochę bez sensu, moim zdaniem.

Offline

 

#14 2010-03-08 16:24:39

 Agrael

Mag Ziemi

2358841
Zarejestrowany: 2009-06-19
Posty: 466
Punktów :   

Re: Ciąg dalszy..

Widać że się nie znasz to nie są ludzie przypominają raczej maszyny. Nieumarli są zaprogramowani na unicestwianie żyjących to takie niepisane prawo nie bawią sie w przekupstwa zdradę czy też przymierza. Likwidują wszystkich jednego po drugim, a tych najlepszych wcielają do swojej armii. Ale powiem inaczej chcą zamienić świat w jeden wielki grobowiec bez jakich kolwiek śladów życia a każdy zabity jest ofiarą dla ich mrocznych bogów to jest ich jedyny cel. Przecież wojna którą wywołał Naród Ognia też nie miała większego sensu jakiś głębszych motywów tylko chciwość i żądza władzy, a tu masz tylko nienawieść do żyjących.


"Wszyscy ludzie marzą, ale nie w ten sam sposób. Ci, którzy marzą nocą w zakurzonych zakamarkach umysłu, budzą się za dnia by odkryć marność tych snów. Lecz marzyciele dnia są niebezpieczni, gdyż mogą śnić z otwartymi oczami, by ten sen ziścić." T.E. Lawrence

Offline

 

#15 2010-03-08 18:21:46

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Ciąg dalszy..

Tak wywnioskowałam z Twojego tekstu. Źle zapamiętałam, wybacz. Chciwość i żądza władzy to co innego niż wytłukiwanie ot tak bo tak. No ale dobrze, dla mrocznych bogów, tego nie wiedziałam.
Nieumarli niekoniecznie muszą być takimi " maszynami " jakby. Zależy w jakiej historii i w jakim sensie.. Z różnymi rzeczami się spotkałam ale bardziej z tym, że nieumarli to normalne istoty, tyle że nieumarli - nie wiem jak to powiedzieć, bardziej mi chodzi teraz o taki World of Warcraft.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl