#1 2010-01-22 17:05:46

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Trailery.

Poprzedni temat przeniosłam do kosza. Nikomu się nie przyda, a w nim, zamiast trailerów, urządzono sobie pogawędkę dotyczącą tworzenia filmików.

Trailery mogą być do ksiąg, do odcinków specjalnych czy innych rzeczy. Trailer - inaczej filmik-zapowiedź, gdyby ktoś nie wiedział.  Wrzucajcie zapowiedzi wszelkiego rodzaju, po to jest ten temat.

Trailer do filmu z aktorami dot. Avatara, " The Last Airbender ". Być może już ktoś o nim słyszał
Kolejna trailer dot. filmu. Akurat robiony przez kogoś, nieoficjalny więc nie jestem pewna, czy są to sceny z tego właśnie filmu.

Kometa Sozina - Walka Aanga z Sozinem, trailer do niej. Możecie obejrzeć to w wysokiej jakości.

Zachęcam do oglądnięcia i wstawiania innych trailerów.

Offline

 

#2 2010-01-23 13:14:51

Aruchi

BB

Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 4216
Punktów :   

Re: Trailery.

Ja znalazłam takie trailery:

The Last Airbender - Avatar Pseudo Trailer - wiem, że kiedyś do już (nie pamiętam gdzie) wstawiałam, ale nie zaszkodzi ponownie. Świetny trailer łudząco przypominający zapowiedź kinową. Ogólnie dobra robota.

Elemental Masters - Avatar AMV - ta AMV'ka mało przypomina trailer, ale i tak wstawię, bo jest świetna i naprawdę warto ją sobie obejrzeć ponownie. ^^

Offline

 

#3 2010-01-23 13:37:17

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Trailery.

Naprawdę, świetne filmiki;) Te niektóre robione przez fanów, są o niebo lepsze, niż te oficjalne, moim zdaniem. Właściwie ten drugi nie jest trailerem, ale świetną, można tak chyba powiedzieć, przeróbką

Trailer do księgi 3 - raczej nieoficjalny, choć coś w opisie pisze, że został zaakceptowany przez avatarspirit. Ale mniejsza, trailer to trailer

Trailer do specjalnych odcinków - Dzień Czarnego Słońca

Offline

 

#4 2010-10-11 20:32:06

Matix

Użytkownik

Skąd: Wies Kingala
Zarejestrowany: 2010-09-28
Posty: 7
Punktów :   
Zainteresowania: chyba Avatar... nie pamietam
Imię: Mateusz
Żywioł: Mrok
Wiek: 11lat

Re: Trailery.

http://www.youtube.com/watch?v=_mB39kG1GfU

Trailer filmu "Awatar: Ostatni Wladca Wiatru"


Gdyby budowniczy stawiali budynki tak, jak informatycy robią programy, to byle dzięcioł zniszczyłby całą cywilizację.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl